Akaydın Gold Projemizi Teslim Ettik

Gebze’nin en bilinen kuyumcularından birisi olan Akaydın Gold, iç mekan dekorasyonu ve ışıklı logo çalışması için Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon firmasını tercih etti.

Gebze Yeni Çarşı’nın en çok tercih edilen markası olan Akaydın Gold firması Genel Müdürü Fırat Bozkurt Beyefendi dükkanının iç mekan tasarımı için Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon Genel Müdürü Ali Ağır ile görüştü. Yapılan görüşmede karşılıklı sunulan fikirlerin ardından tasarımın nasıl olacağına karar kılındı.

Firmamızın deneyimli ekipleri mutabık kalınan dekorasyon çalışmasını hayata geçirmek için kolları sıvadı. Mekanın müşterilerini ağırladığı bölümde kalan duvara, Akaydın Gold markasını yansıtan ışıklı logo tasarımı ve duvar kağıdı çalışması yapıldı. Modern ve şık görünüme kavuşturulan mekana ayrıca gergi tavan uygulaması da eklendi.

Yapılan gergi tavan çalışması ile birlikte daha aydınlık daha şık ve daha ferah bir mekan haline gelen Akaydın Gold, müşterilerine yepyeni bir ortamda hizmet sunacak. Projeyle alakalı konuşan Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon Genel Müdürü Ali Ağır “Gebze’nin en bilinen kuyumcu firması olan Akaydın Gold ile çalışmak bizler için büyük mutluluk kaynağıdır. Fırat Beyefendiye bizi tercih ettiği için çok teşekkür ediyor yeni tasarlanan mekanında hayırlı ve bol kazançlar diliyoruz” dedi.

Tags:
Leave a Comment