Atılım Emlak Hisar Farkıyla Yenilendi

İstanbul’un Tuzla ilçesinin Şifa Mahallesi’nde çalışma hayatına başarılı şekilde devam eden Atılım Emlak Turizm ve Taşımacılık firması ofis yenilemesi için Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon’u tercih etti.

İmzasını attığı her işe kalitesini yansıtan ve müşteri memnuniyetine dayalı özverili bir çalışma hayatı sürdüren Atılım Emlak Turizm ve Taşımacılık firması merkez ofisini yenileme kararı aldı. Firmanın sahibi Kamil Köse Bey ve işlerini beraber yürüttüğü oğulları Faruk Köse ve Hilmi Köse, ofislerinde daha modern bir tarz oluşturmak için Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon firması Genel Müdürü Habip Köse ile iletişime geçti.

Firmanın ofisinde yapılacak olan yeni tasarım ile alakalı fikir alışverişi yapıldıktan sonra hayata geçirilecek çalışmalar üzerinde mutabık kalındı. Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon’un alanında uzman ekipleri derhal işe başlayarak projenin zamanında teslimi için gerekli çalışmayı yürüttü.

Projenin tamamlanmasının ardından yepyeni ve modern görünüme kavuşan Atılım Emlak Turizm ve Taşımacılık merkez ofisi ile alakalı kısa bir açıklamada bulunan Habip Köse “Öncelikle Kamil Köse Bey’e bizi tercih ettiği için teşekkür etmek istiyorum. Köklü bir firma olması hasebiyle Atılım Emlak Turizm ve Taşımacılık firmasının ofisini olabilecek en iyi şekilde tasarlamak gerekiyordu. Ortaya çıkan dekorasyondan hem bizler memnun kaldık hem de Kamil Bey, Faruk Bey ve Hilmi Bey memnun kaldı. Bizim için en değerli şey karşılıklı memnuniyettir. Firmaya yeni ofisinde hayırlı bol kazançlar diliyorum” dedi.

Tags:
Leave a Comment