Cadde Simit Projesini Teslim Ettik

Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon, Çayırova’nın en işlek mekanlarından birisi olan Cadde Simit adlı işletmenin dekorasyon işini başarıyla tamamladı.

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinin en işlek caddesi olan Fatih Caddesi’nde bulunan Cadde Simit, iç mekan dekorasyonu için firmamızı tercih etti. Çayırova halkının ağzında hergün muhteşem tatlar bırakan Cadde Simit, iç mekanda yenilenme çalışması başlattı. Müşterilerine daha iyi hizmet ve ferah mekan sağlamak isteyen Cadde Simit adlı mekanın sahibi Cengiz Bey, bu çalışma için Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon firmasını tercih etti.

Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon ekipleri ve Cengiz Bey önce mekanda yapılacak duvar kağıdı modeli ve tasarımı hakkında fikir birliğine vardı. Daha sonra firmamızın deneyimli ekipleri kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde çalışmasını tamamladı.

Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse, çalışmaları yerinde incelerken “Çayırova’nın en ünlü mekanlarından birisi olan Cadde Simit’te proje yürütmek güzel bir duygu. Cengiz Bey ile yaptğımız fikir alışverişi sonucunda ortaya güzel bir çalışma çıktı. Kendisine bizi tercih ettiği için teşekkür ediyorum. Ferah ve nezih mekanında hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Tags:
Leave a Comment