Çiğköfteci Sait Hisar Farkıyla Hizmete Girdi

  • Home
  • Haberler
  • Çiğköfteci Sait Hisar Farkıyla Hizmete Girdi

Tuzla’nın Şifa Mahallesi’nde Semih Koç Beyefendi tarafından hizmete açılan Çiğköfteci Sait, iç mekan tasarımında Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon imzasını taşıyor.

Türkiye’nin en büyük çiğköfte zincirlerinden birisi olan Çiğköfteci Sait markasının yeni şubesi Tuzla’nın Şifa Mahallesi’nde hizmete girdi. Semih Koç tarafından hizmete açılan mekanın duvar kağıdı ve dekorasyon uygulaması Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon tarafından yapıldı.

Seçilen duvar kağıtlarının uygulaması yapıldıktan sonra bir takım iç dekorasyon işlerinin de tamamlandığı mekan geçtiğimiz Pazar günü yapılan açılış töreniyle birlikte hizmet vermeye başladı. Kurdele kesme töreninde kısa bir konuşma yapan Çayırova Çankırılılar Derneği Başkanı ve Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse “Şifa Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızın hizmetine böyle güzel ve leziz bir markanın şubesini açtığı için öncelikle Semih Koç Beyefendiye teşekkür ediyoruz. Kendisine hayırlısıyla bol kazançlar diliyorum. Törene uzaktan yakından katılan tüm davetlilere de huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Ticaret hayatına Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon ile başlayan Semih Koç Beyefendiye bizi tercih ettiği için teşekkür eder bol kazançlar dileriz.

Tags:
Leave a Comment