Çiğköfteci Sait Hisar Farkıyla Yenilendi

Tuzla’nın Şifa Mahallesi’nde Semih Koç Beyefendi tarafından hizmet veren Çiğköfteci Sait, iç mekan tasarımının yenilenmesi konusunda yine Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon’u tercih etti.

Türkiye’nin en büyük çiğköfte zincirlerinden birisi olan Çiğköfteci Sait markasının yeni şubesi Tuzla’nın Şifa Mahallesi’nde hizmete girmişti. Semih Koç tarafından hizmete açılan mekanın açılışında duvar kağıdı ve dekorasyon uygulamasını Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon yapmıştı. Ticaret hayatına başarılı şekilde devam eden Çiğköfteci Sait şubesi, iç mekanın yenilenmesi konusunda da yine firmamızı tercih etti.

İç mekan tasarımı baştan aşağıya değişen mekanda duvar kağıdı yenileme, gergi tavan montajı ve aydınlatma sistemlerinin yenilenmesi işi yapıldı. Seçilen duvar kağıtlarının uygulama işlemi kısa süre içerisinde yapılırken gergi tavan montajı da yine taahhüt edilen süre içerisinde tamamlandı.

Ferah ve daha nezih bir görünüme kavuşan Çiğköfteci Sait şubesine yeni mekanında hayırlı işler diler, tekrar bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Tags:
Leave a Comment