Derya Bayan Kuaförü Yenilendi

Çayırova’nın en ünlü mekanlarından olan Derya Bayan Kuaförü, duvar kağıdı, gergi tavan uygulamasıyla komple baştan sona tadilata girerek yepyeni ve modern bir görünüme kavuştu.

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde bulunan ve hanımların güzelliğine güzellik katan Derya Bayan Kuaförü isimli işletme, iç mekan dekorasyonunda komple yenileme ve tadilat çalışması yapmak amacıyla Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon’a başvurdu. Kuaförün sahibi Saniye Hanım, çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapmak için Genel Müdürümüz Habip Köse ile biraraya geldi.

Mekanın içerisinde yapılacak olan duvar kağıdı ve gergi tavan modellerine karar verildikten sonra ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalara başladı. Ayrıca kuaför konseptine uyumlu şekilde aydınlatma işlemi de yapıldı. Mekanın baştan sona yenilendiği proje belirlendiği şekilde taahhüt edildiği tarihte başarıyla teslim edildi.

Yepyeni ve modern bir görünüme kavuşan Derya Bayan Kuaförü firmasına ve firma sahibi Saniye Hanıma yeniden dekore edilmiş mekanında hayırlı işler diliyoruz.

Tags:
Leave a Comment