Dünya Motors Yeni Görünümüne Kavuştu

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde faaliyet gösteren Dünya Motors, iç mekan yenilemesi için Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon’u tercih etti.

Araç alım-satım piyasasında Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde adından sıkça söz ettiren Dünya Motors, galerisinde yenileme çalışması yapmaya karar verdi. Dünya Motors Genel Müdürü Dündar Bey, yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinda bulunmak için Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse ile görüştü.

Oto galerinin iç tasarımında yapılacak değişiklikler ve kullanılacak malzemeler için mutabık kalındıktan sonra ekiplerimiz hızlıca çalışmalara başladı. Titizlikle devam eden çalışmaların ardından taahhüt edilen zaman diliminde proje tamamlanmış oldu.

Yepyeni görünümüne kavuşan Dünya Motors Galerisi hakkında açıklama yapan Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse “Büyük bir özenle çalıştığımız bir proje oldu. Önceki haline göre şu an bambaşka bir mekanda olduğumuzu söyleyebilirim. Gerçekten içimize sinen ve Dünya Motors kalitesine yakışır bir çalışma oldu. Yeni mekanlarında bol kazançla hayırlı satışlar yapmalarını temenni ediyorum. Dündar Bey ve ekibine bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Tags:
Leave a Comment