Eğitim Yuvalarına Hisar İmzası

Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon, ev ve iş yeri dekorasyonunun yanı sıra çocuklarımızın yaşam alanlarını da yenilemeye devam ediyor.

Bugüne kadar yüzlerce aileye daha konforlu yaşam alanları oluşturan, işletme sahiplerine nezih bir çalışma ortamı kazandıran Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon bu kez de Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde bulunan, gelecek nesillerimizin eğitim ve kültürüne katkıda bulunan özel bir öğrenci yurdunda yenileme çalışması yaptı.

Öğrenci yurdu yetkilileriyle buluşan firmamızın Genel Müdürü Habip Köse, yapılacak işlerle alakalı bir görüşme gerçekleştirdi. Gergi tavan ve aydınlatma sistemleri üzerinde yapılan fikir alışverişi neticesinde mutabık kalınan modellerin montajı için çalışmalar başlatıldı. Alanında uzman ekiplerimizin yaptığı özenli çalışma neticesinde proje kısa sürede teslim edildi.

Bir projeyi daha zamanında ve eksiksiz tamamlamanın verdiği gururu yaşarken, çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunan öğrenci yurduna ve eğitim gören tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.

Tags:
Leave a Comment