Fatih Talebe Yurdu Yeni Görünümüne Kavuştu

Gebze’de okul talebelerine hizmet veren Fatih Talebe Yurdu, yapılan yenileme çalışmasıyla ferah ve modern bir görüntüye kavuşturuldu.

Gebze’de okul çağındaki öğrencilere konforlu hizmet veren ve bu alanda bölgede gıpta ile bakılan Fatih Talebe Yurdu, öğrencilerin daha ferah ve daha nezih bir ortamda kalmaları için kolları sıvadı. Yurt yöneticileri, Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse ile irtibata geçerek yapılmak istenen çalışmalardan bahsetti.

Bölgenin en prestijli öğrenci yurtlarından birisi olan Fatih Talebe Yurdu’nda bir kata komple yenileme çalışması yaptırmak isteyen yurt yöneticileri ile fikir alışverişi yapılarak hayata geçirilecek proje üzerinde görüş birliğine varıldı. Ekiplerimizin hemen işe koyulmasıyla birlikte çok kısa zaman içerisinde teslim edilen proje sayesinde öğrenci yurdu yepyeni ve çok modern bir görünüme kavuştu.

Fatih Talebe Yurdu öğrencileri ve yöneticilerine bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyor, yepyeni bu alanda başarılı ve hayırlı günler geçirmelerini diliyoruz.

Tags:
Leave a Comment