Gergi Tavan Uygulamasında Hisar Farkı

Dünyanın en şık ve dekoratif aydınlatma sistemi olan gergi tavanda Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon olarak yepyeni bir model geliştirdik. Bu model sayesinde siz de hiç düşünmeden gergi tavan yaptırabilirsiniz.

Dünyada son dönemde en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden birisi olan gergi tavan uygulamasında yepyeni bir dönem başlıyor. “Siz hayal edin biz gerçekleştirelim” sloganıyla üstün hizmet sunan firmamız Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon, gergi tavan sisteminde alışılmışın dışına çıkarak yepyeni model geliştirdi.

Gergi tavan uygulaması yapılan mekanlarda en çok kafalarda soru işareti bırakan konu yapılışı esnasında ortamın toz ve pislik olması olarak görülüyordu. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm projelerde ev veya iş yeri sahiplerinin kafasındaki en büyük soru işareti ne kadar toz ve pislik olacağıydı. Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon, bu alanda da farkını ortaya koyarak hazır hale getirilmiş gergi tavan sistemi geliştirdi.

Her alana uygun gergi tavanlar vereceğiniz ölçülerde ayarlanıp birleştirildikten sonra evinize ya da iş yerinize getiriliyor. Armatür halde olan bu sistem 5 dakika içerisinde hiçbir toz ve pislik oluşturmadan yerine monte ediliyor. Böylece siz değerli müşterilerimizin aklında “evim tadilata girmiş gibi toz mu olacak?” gibi soru işaretleri kalmıyor.

Bu uygulama sayesinde oldukça kolay hale gelen gergi tavan sistemimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Armatür haldeki bu sistemimizde fiyatlar ise şu şekildedir;

70 cm çap 350 TL
100 cm çap 450 TL
135 cm çap 600 TL
90×130 dikdörtgen 650 TL

Siz de bu fırsattan yararlanmak için acele edin !

Tags:
Leave a Comment