Hakkımızda

Hakkımızda

Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon şirketi 2018 yılının Kasım ayında hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmamızın kurucuları Habip Köse ve Ali Ağır, hayallerdeki mekanları tasarlamak ve kaliteyi en uygun fiyata sunmak için yola çıkmış ve sarsılmaz bir ortaklık ile Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon firmasının temellerini atmıştır.

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon, iç mimarlık sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuştur. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak sektörün öncü firmaları arasında yerini almaktadır.

Daima gelişip, insan ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon olarak, sektörün en önemli dalları olan ” gergi tavan, duvar kağıdı, çelik kapı ve saray tavan” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.