Hegsagone Hotel Hisar İmzasıyla Yenilendi

Darıca’nın en güzel manzarasına sahip olan Hegsagone Hotel, Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon ile işbirliği yaparak yenilenme çalışması başlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Beyefendi, Darıca’nın en gözde otellerinden birisi olan Hegsagone Hotel için yenilenme çalışması başlattı. Bölgenin yüksek oranda rağbet gören otellerinden olan Hegsagone Hotel’in lobi ve toplantı salonunun dekore edilmesi işi için firmamız yetkilileri Habip Köse ve Ali Ağır derhal çalışmalara başladı.

 

Bayramoğlu Balyanos koyu içerisinde misafirlerine harika bir manzara ve huzur dolu bir tatil fırsatı sunan Hegsagone Hotel’in lobi ve toplantı salonuna duvar kağıdı uygulaması yapıldı. Yepyeni ve daha modern bir görünüme kavuşan toplantı salonunda misafirler için konforlu bir ortam oluşturuldu.

Otelin lobi kısmında yapılan duvar kağıdı uygulamaları ile otele gelen misafirlerin ilk kez karşılandıkları alanlar göze hoş gelen bir dekorasyona kavuştu. Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon firması olarak tüm çalışmamızı taahhüt edilen süre içerisinde bitirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmayla alakalı Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse “Darıca’nın en güzel otelinde çalışma yürütmek bizler için çok büyük bir onur. Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Beyefendiye böyle bir fırsatı bize verdiği için müteşekkiriz. Kendisine ve otel çalışanlarına bol kazançlar diliyoruz.” dedi.

Sayın Tahsin Tarhan Beyefendi ve Hegsagone Hotel ailesine, tüm misafirlerini güzel günlerde ağırlamalarını temenni ediyoruz.

Tags:
Leave a Comment