Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Ödülüne Kavuştu

  • Home
  • Haberler
  • Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Ödülüne Kavuştu

Batıyakası Medya tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Bölgeye Değer Katanlar” ödül töreninde “Yılın En Başarılı Kobisi” ödülüne layık görülen Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon ödülüne kavuştu.

Toprak Yatırım Danışmanlığı ana sponsorluğunda, Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Bölgeye Değer Katanlar ödül töreni, iş, siyaset, spor ve sanat dünyasından birçok ismi buluşturdu. Pandemi kısıtlamaları sebebiyle sınırlı sayıda davetlinin katıldığı programda 35 farklı kategoride ödül dağıtılırken, gece Batıyakası TV ekranlarından canlı olarak yayınlandı.

Vatandaşların oylarıyla belirlenen Bölgeye Değer Katanlar anketinde sizlerin oylarıyla “Yılın En Başarılı Kobisi” ödülüne layık görülen Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon gecede ödülüne kavuştu. Ödülü almak için sahneye davet edilen Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse’nin mutluluğu yüzünden okundu.

Ödül töreninin ardından kısa bir açıklama yapan Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse “Bizi bu ödüle layık gören ve oy veren herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Başarıyı destekleyen ve başarıyı ödüllendiren Batıyakası Medya’ya da teşekkür ediyorum. Var gücümüzle çalışmaya ve aldığımız ödüle layık olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Tags:
Leave a Comment