İçmeler Müteahhitlik Ofisini Yeniledik

Tuzla’nın İçmeler ilçesinde faaliyet gösteren İçmeler Müteahhitlik firmasının merkez ofisi Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon tarafından yenilendi.

Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon, çalışma alanlarına yenilik katmaya devam ediyor. Ürün kalitemize ve müşteri odaklı çalışmamıza güvenerek tercihini firmamızdan yana kullanan İçmeler Müteahhitlik, merkez ofisini yenileme kararı aldı. İçmeler Müteahhitlik Genel Müdürü Hüseyin bey ile Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse yapılacak çalışmalar üzerine bir toplantı gerçekleştirdi. Ofisin duvarlarının renginin değiştirilmesi işinin yanında gergi tavan aydınlatma sistemi, duvar kağıdı ve muhtelif tadilat işlemleri yapıldı. Taahhüt edilen sürede teslim edilen projede müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ön planda tutuldu. Yepyeni ve modern bir görünüme kavuşan ofiste farklı bölümler de inşa edilerek takım çalışmasına uygun bir alan oluşturuldu.

İçmeler Müteahhitlik firması Genel Müdürü Hüseyin beye firmamızı tercih ettiği için teşekkür ediyor, yenilenen ofisinde bol kazançlar diliyoruz.

Tags:
Leave a Comment