İpeksoy Termal Otel Yeni Haliyle Göz Kamaştıracak

Çankırı’nın Kurşunlu ilçesinde misafirlerine merhaba demeye hazırlanan İpeksoy Termal Resort&SPA Otel, iç mekan dekorasyonu projesi için Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon firmamızı seçti.

Çankırı’nın en ünlü oteli olan ancak uzun süredir hem bakımsızlık hem de bazı yönetim sıkıntıları yüzünden atıl vaziyette hizmete kapalı olan eski adıyla Çavundur Termal Otel, İpeksoy Şirketler Grubu tarafından yenilenerek yeniden misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kentin en bilinen ve turizm açısından kente büyük bir marka değeri oluşturan tesis, avantajlı konumuyla misafirlerin gözdesi olmaya hazırlanıyor. Birçok ili birbirine bağlayan otoyol üzerinde olan İpeksoy Termal Resort&SPA Otel, günün yorgunluğunu atmak ve şifa bulmak isteyen misafirlerine çok avantajlı bir konaklama hizmeti sunacak.

Tesisin yeniden ayağa kaldırılması konusunda fikir alışverişi yapan İpeksoy Şirketler Grubu Genel Müdürü Mustafa Anaçal ile Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse, projenin en ince detaylarına kadar mutabık kaldıktan sonra çalışmalar hemen başlatıldı. Tesisin gergi tavan, duvar kağıdı ve iç mekan aydınlatmaları konusunda başlatılan çalışmalar tüm ince detaylar gözetilerek tam zamanında bitirildi. Misafirlerin konforu için her türlü ayrıntının düşünüldüğü İpeksoy Termal Resort&SPA Otel projesini taahhüt edilen süre içerisinde bitiren Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon firmamız bu büyük yatırımda pay sahibi olmaktan gurur duydu.

Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse projeyle alakalı “Kendi memleketimiz olan güzel Çankırımıza böyle bir tesis kazandıran Mustafa Anaçal Beyefendiye tüm hemşehrilerim adına teşekkür etmek istiyorum. Burası bizim kanayan yaramız gibiydi. Gelip geçerken hep bu atıl haline üzülüyor ve keşke burası için elimizden bir şey gelse de yapsak diyorduk. Böyle bir yatırım yaparak elini taşın altına sokan ve güzel şehrimize çok önemli bir istihdam ve turizm kapısı açan Mustafa Anaçal Beyefendi, iç mekan yenilemesi için bizimle görüşmek istediğinde çok heyecanlandık. Çünkü bu güzide yatırımda bizim de payımız olacaktı. Hamdolsun en güzel şekilde ve tam zamanında projeyi teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu gururu bizlere yaşatan İpeksoy Şirketler Grubu Genel Müdürü Mustafa Anaçal Beyefendiye ve tüm İpeksoy Termal Resort&SPA Otel ailesine hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon olarak İpeksoy Termal Resort&SPA Otel ailesine mutlu ve sağlıklı günlerde misafirlerini ağırlamalarını temenni ediyor, firmamızı tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

 

Tags:
Leave a Comment