Kayteks A.Ş.’nin Tercihi de Hisar oldu

Örme kumaş, ev tekstili ürünleri ve bebek ürünleri üzerine üretim yapan Kayteks A.Ş. firması, iç mekan yenilemesi için Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon’u tercih etti.

Denizli ve Türkiye için yapmış olduğu yatırımlar ile önde gelen istihdam kuruluşu olan Kayteks A.Ş. firması, Ataşehir’de bulunan ofis binasında iç mekan tasarımını yenilemek için firmamızı tercih etti. Alanında uzman olan deneyimli Mimarımız Hüseyin Döner Beyefendi ile firma yetkilileri yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Dünyanın yakından tanıdığı birçok marketler zinciri ve ev tekstili markalarına stratejik ortaklık yapan Kayteks A.Ş’nin ofisinde yapılacak çalışmalar üzerinde mutabık kalınca deneyimli ve uzman ekibimiz hemen çalışmalara başladı. Yenileme kapsamında Buffle Tavan dekorasyonu ofise uygulandı. Ofisin bazı bölümlerine de ahşap giydirme ve ahşap tasarım ürünleri yapılarak mekana otantik bir hava katıldı. Ardından alçıpan işleriyle devam eden süreçte mekanın boya ve badanası da yenilendi. Son olarak aydınlatma sistemlerinin de yeniden dizayn edildiği ofis yepyeni görünümüne kavuştu.

Kaliteli hizmet konusunda sektörünün en önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başaran Kayteks firmasına Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon’u tercih ettiği için teşekkür eder, yenilenen ofisinde bol kazançlar dileriz.

Tags:
Leave a Comment