Rüyam 3 Düğün Salonu Hisar Farkıyla Yenilendi

Gebze’de faaliyet gösteren Rüyam 3 Düğün ve Davet Salonu, Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon farkıyla yepyeni görünümüne kavuştu.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan ve bugüne kadar mutlu yuvaların başlangıcına ev sahipliği yapan Rüyam 3 Düğün ve Davet Salonu, iç mekan yenilemesi için firmamızı tercih etti. Bugüne kadar birçok firmanın iç mekanına yepyeni bir soluk kazandırarak sektörde referans haline gelen Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon, taahhüt ettiği süre içerisinde projeyi tamamlayarak teslim etti.

Düğün salonu işletmecileri, iç mekanda yapacakları değişiklik için Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse ile fikir alışverişinde bulundu. Yapılacak işler kararlaştırıldıktan sonra profesyonel ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalara başladı. Düğün salonuna yepyeni bir görünüm kazandıran çalışmalarda duvar kağıdı uygulaması, duvar çıta dekorasyonu, gergi tavan uygulaması, aydınlatma sistemlerinin yenilenmesi, boya işlemleri ve zemin döşeme işlemleri başarıyla tamamlandı.

Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon farkıyla yenilenen ve modern bir görünüme sahip olan Rüyam 3 Düğün ve Davet Salonu’na güzel günlerde daha nice mutlu yuvaların başlangıcına ev sahipliği yapmasını temenni ediyor, firmamızı tercih ettiği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tags:
Leave a Comment