Taşköprü Ailesinin Evine Konuk Olduk

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşayan Taşköprü ailesinin evinde gergi tavan, gizli ışık ve TV ünitesi uygulaması yaparak yaşam alanlarına ferahlık kattık.

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde ikamet eden Taşköprü ailesi, evinde değişiklik yapmaya karar verdi. Mustafa Taşköprü Beyefendi, bu yenileme çalışması için Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon şirketimizi tercih etti.

Şirketimizin merkez ofisine gelen Mustafa Taşköprü Beyefendi ile önce yapılacak çalışmalar üzerine fikir alışverişi ve gergi tavan desen seçimi yapıldı. Eve giderek ölçüleri alan ekibimiz, TV ünitesi ve gergi tavanın yeri konusunda keşif ve ölçüm çalışması yaptı.

Hemen kolları sıvayarak çalışmalara başlayan profesyonel ekibimiz taahhüt edilen zamanda projeyi tamamlayarak Taşköprü ailesine teslim etti.

Çalışma sona erdiğinde ortaya çıkan eserden oldukça memnun kalan Taşköprü ailesinin mutluluğu yüzlerinden okundu. Mustafa Taşköprü Beyefendiye bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyor, yepyeni yaşam alanlarında mutlu ve huzurlu günler diliyoruz.

Tags:
Leave a Comment