Unilever Türkiye de Bizi Tercih Etti

Birleşik Krallık ve Hollanda merkezli, dünyanın en büyük yiyecek ve hızlı tüketim ürünleri üreten şirketlerinden birisi olan Unilever firması, Ümraniye’de bulunan Türkiye merkez ofisinin dekorasyonu için Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon’u tercih etti.

Unilever Türkiye, Türkiye’de 8 fabrikası, 5.000’i aşkın çalışanı ve 34 ülkeye ihracatı bulunan Türkiye ekonomisinini lokomotifi konumundaki firmalardan birisi. Gıda, dondurma ve içecek, ev, kişisel bakım ve güzellik kategorilerinde; OMO, Rinso, Yumoş, Domestos, Cif, Sunlight, Elidor, Dove, Dove Men, Toni&Guy, Signal, Clear, Rexona, Lux, Axe, Lipton, Knorr, Calve, Algida, Carte d’Or, Cornetto, Nogger, Magnum, Max, UFS ve Vaseline gibi lider markaları tüketicilerin beğenisine sunan Unilever firması dekorasyon işleri için Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon ile ortak bir çalışma yürüttü.

Unilever Türkiye’nin Ümraniye’de bulunan merkez ofisinde gergi tavan ve aydınlatma projesini hayata geçiren Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon’un Genel Müdürü Habip Köse “Dünyanın en büyük firmalarından birisi ile çalışmak bize heyecan veriyor. İnşallah bundan sonra da ülkemizin en büyük markalarıyla ortak çalışmalar gerçekleştiririz. Bu anlamda Unilever firması da bize büyük bir referans olacaktır” dedi.

Tags:
Leave a Comment