Vahe İle Evdeki Mutluluk Programına Sponsor Olduk

Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon, ülkemizin 22 yıldır evleri yenileyen programı Vahe İle Evdeki Mutluluk programına sponsor oldu.

Türkiye’de 22 yıldır dar gelirli ailelerin evlerini yenileyen Vahe Kılıçarslan ile Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon güçlerini birleştirdi. StarTV ekranlarında izleyici ile buluşan Vahe İle Evdeki Mutluluk programı ailelerin yüzünü güldürmeye ve yaşam alanlarını yenilemeye devam ederken; gergi tavan, duvar kağıdı ve kartonpiyer işleri için Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon ile ortak çalışmalar yürütüyor.

İstanbul’un Kartal ilçesinde bir ailenin evini yeniden dekore eden Vahe İle Evdeki Mutluluk programında, firmamız, duvar kağıdı ve çeşitli dekorasyon işinde katkıda bulundu.

Konuyla alakalı fikirlerini belirten Hisar İç Mimarlık & Dekorasyon Genel Müdürü Habip Köse “Ülkemizin en önemli programlarından birisini başarıyla devam ettiren ve yıllardır dar gelirli vatandaşlarımızın yüzünü güldüren Vahe Kılıçarslan ile ortak çalışmak gerçekten bizi gururlandırıyor. Yaptığımız her projenin sonunda ev sahiplerinin yüzündeki o mutluluğu ve heyecanı gördükçe bizim de motivasyonumuz ve heyecanımız artıyor. Vahe Bey’e de bu heyecana bizleri ortak ettiği için çok teşekkür ediyoruz. İnşallah uzun yıllar birlikte yüzler güldürmeye devam ederiz” dedi.

Tags:
Leave a Comment