Yılmaz Fotoğrafçılık Yeni Görünümüne Kavuştu

Çayırova Fatih Caddesi’nde bulunan Yaşar Yılmaz Photography, stüdyosunda yapacağı yeni dekorasyon için Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon firmamızı tercih etti.

Çayırova’nın en ünlü fotoğraf stüdyolarından birisi olan Yaşar Yılmaz Photography, stüdyosunda yeni bir dekorasyona gitmek istedi. Firmamız Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon ile iletişime geçen Yaşar Yılmaz Photography sahibi Yılmaz Bey ile yapılan fikir alışverişinin ardından bir proje tasarlandı.

Mekana doğallık ve ferahlık katan aynı zamanda da retro bir görünüm oluşturan ahşap stilli bir vitrin dekorasyonu, taş zeminli duvar kağıdı ve iş yerinin giriş kapısına da vitrinle uyumlu benzer bir uygulama yapıldı. Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon ekiplerinin titizlikle yürüttüğü çalışmanın ardından kısa süre içerisinde teslim edilen proje büyük beğeni topladı.

Yaşar Yılmaz Photography projesinin teslim edilmesinin ardından projeyle ilgili konuşan Hisar İç Mimarlık&Dekorasyon Genel Müdürü Ali Ağır “Bölgenin en bilindik fotoğraf stüdyolarından olan Yaşar Yılmaz Photography ile çalışmak çok keyifliydi. İçimize sinen, mekana farklı bir hava katan özel bir proje oldu. Yılmaz Bey’e bizi tercih ettiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tags:
Leave a Comment