Yılmaz Makine’nin Tercihi de Hisar Oldu

PVC ve Alüminyum Profil İşleme Makineleri alanında çalışma gösteren Yılmaz Makine, fabrikasındaki bazı bölümlerin yenilenmesi için firmamızı tercih etti.

1977 yılında kurulan PVC ve alüminyum profil işleme makinelerinin; üretim, kurulum, teknik servis & bakım, arıza tespit ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulan Yılmaz Makine, Dilovası’nda bulunan fabrika binasında iç mekan tasarımını yenilemek için firmamızı tercih etti. Alanında uzman olan Genel Müdürümüz Habip Köse ile firma yetkilileri yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Dünya üzerinde 85 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren Yılmaz Makine’nin fabrikasının yenilenecek alanlarında yapılacak projeler üzerinde mutabık kalındı. Deneyimli ve uzman ekibimiz hemen çalışmalara başladı. Yenileme kapsamında fabrikanın yemekhane kısmına gergi tavan ve ışıklandırma sistemlerinde yenileme çalışması yapıldı. Ayrıca lobi alanına ise yenilikçi ve modern bir aydınlatma çalışması uygulandı. Ayrıca fabrikanın toplantı salonları da baştan aşağıya yenilenerek gergi tavan ışıklandırma sistemleriyle donatıldı. Projeyi taahhüt edilen sürede eksiksiz tamamlayan firmamız Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon, bir projeyi daha kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı tamamlamanın gururunu yaşıyor.

Kaliteli hizmet konusunda sektörünün en önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başaran Yılmaz Makine firmasına Hisar İç Mimarlık ve Dekorasyon’u tercih ettiği için teşekkür eder, yenilenen çalışma alanlarında bol kazançlar dileriz.

Tags:
Leave a Comment